WalkScore (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Number
sv: Tal

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Maximum
sv: Största

en: Minimum
sv: Lägsta

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sv: Det minsta värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget minsta värde.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sv: Det största värdet som skall tillåtas i detta fält. Lämna tomt för inget största värde.
