WalkScore (2.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Number
ku: ژمارە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین
