WalkScore (2.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Number
ar: رقم

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ar: أدنى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أدنى.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ar: أقصى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أقصى.
