WalkScore (2.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Number
fr: Nombre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fr: La valeur minimale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fr: La valeur maximale qui doit être autorisée dans ce champ. Laisser vide pour ne pas imposer de maximum.
