WalkScore (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Number
hr: Broj

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Maximum
hr: Maksimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.
