WalkScore (2.0.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Number
hy: Թիվ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hy: Այս դաշտում թույլատրվող նվազագույն արժեք:Թողնել դատարկ, եթե նվազագույն չպետք է լինի:

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hy: Այս դաշտի թույլատրվող ամենամեծ արժեքը: Թողեք դատարկ  եթե չեք ցանկանում ամենամեծ թիվ հայտարարել:
