WalkScore (2.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Number
id: Angka

en: Save
id: Simpan

en: Custom
id: Tersuai

en: Maximum
id: Maksimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
id: Nilai minimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong untuk tak ada minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
id: Nilai maksimum yang diizinkan pada bidang ini. Biarkan kosong tanpa batas maksimal.
