WalkScore (2.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Number
ru: Число

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Maximum
ru: Максимум

en: Minimum
ru: Минимум

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ru: Минимальное значение поля. Если ограничение вводить не нужно, то оставьте это поле незаполненным.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ru: Максимальное значение поля. Если ограничение вводить не нужно, то оставьте это поле незаполненным.
