WalkScore (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Number
sk: Číslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.
