Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Administration
bg: Администриране

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Referrer
bg: URL референт
