Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Location
bn: অবস্থান
