Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན
