Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Referrer
hu: Hivatkozó
