Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն
