Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: User
mr: सदस्य

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार
