Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ
