Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Administration
no: Administrasjon

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: User
no: Bruker

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: Location
no: Sted

en: Severity
no: Alvorlighetsgrad

en: Referrer
no: Henviser
