Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: User
fa: کاربر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده
