Watchdog Event Extras (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Administration
sk: Administrácia

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Referrer
sk: Odkazovač
