Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Administration
ast: Alministración

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies
