Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna
