Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Location
hi: स्थान

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Referrer
hi: अनुरोधक
