Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz
