Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Administration
ru: Администрирование

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Referrer
ru: Источник отсылки
