Watchdog Event Extras (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Location
ta: இடம்
