Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Administration
cs: Administrace

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Referrer
cs: Odkazující stránka
