Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།
