Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Administration
eo: Administrado

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Referrer
eo: Referantoj
