Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Location
fi: Sijainti

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Referrer
fi: Viittaaja
