Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: User
fr: Utilisateur

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: Location
fr: Emplacement

en: Severity
fr: Importance

en: Referrer
fr: Référent
