Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
