Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas
