Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Administration
nl: Beheer

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Referrer
nl: Doorverwijzer
