Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad
