Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Administration
os: Разамынад

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг
