Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Administration
sq: Administrimi

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Referrer
sq: Referues
