Watchdog Event Extras (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Referrer
sv: Hänvisad från
