Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى
