Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Referrer
az: İstinad edən
