Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Referrer
ca: Referència
