Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Location
gu: સ્થાન
