Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Administration
he: ניהול

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Hostname
he: שם שרת

en: Location
he: מיקום

en: Severity
he: חוּמרה

en: Referrer
he: כתובת מקור
