Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі
