Watchdog Event Extras (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Administration
ur: تنظیم

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام
