Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: IP Address
be: IP Адрэса
