Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Link
ca: Enllaç

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Referrer
ca: Referència

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Mail Settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Recipient email address
ca: Adreça de correu del destinatari
