Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Link
es: Enlace

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Mail
es: Correo

en: User
es: Usuario

en: Referrer
es: Referente

en: Channel
es: Canal

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Mail Settings
es: Opciones de correo electrónico

en: Channels
es: Canales

en: Notification Types
es: Tipos de Notificación

en: Recipient email address
es: Destinatario de correo electrónico
