Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Mail
is: Teldupostur

en: User
is: Brúkari

en: Referrer
is: Tilvísari

en: IP Address
is: IP adressa
