Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Link
gl: Ligazón

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Referrer
gl: Referente

en: IP Address
gl: Enderezo IP
