Watchdog Mailer (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: IP Address
he: כתובת IP
